לוגו אתר בטעינה
דלג לתוכן
אא

הצהרת נגישות

 
מאפיית אנג'ל הינה מאפייה ותיקה המייצרת ומשווקת מגוון רחב של לחמים, לחמניות ודברי מאפה בפריסה ארצית מזה כ-90 שנה. אנג'ל רכשה לעצמה קהל לקוחות נאמן ומוניטין רב בתחום הלחם והמאפים.
אנג'ל, רואה בשוויון הזדמנויות לבעלי מוגבלויות ערך חברתי, ערכי, רב חשיבות, ומכירה בכבודם של אנשים עם מוגבלות ובזכותם להשתתפות שוויונית בחברה ולקבלת שירות איכותי, נגיש וזמין במסגרת השירותים הניתנים על ידה. לפיכך אנג'ל פעלה ופועלת לביצוע התאמות נגישות הן בערוצים הישירים והן בערוצים הדיגיטליים.

יצירת קשר ומשוב

בכל פנייה בענייני נגישות, ביחס לאתר האינטרנט ו/או בכל עניין אחר הנוגע לענייני נגישות בסניפיה של אנג'ל, הנכם מוזמנים לפנות ישירות לרכז הנגישות של מאפיית אנג'ל, מר משה גריסרו בטלפון: 02-6580506 או באמצעות המייל: mose@angel.co.il ואנו נטפל בפנייה בהקדם האפשרי.
כמו כן, ניתן לפנות גם באמצעות לשונית "צור קשר" בראש העמוד או באמצעות פניה טלפונית לשירות הצרכנים במספר 1-800-200-125

אמצעי הנגישות באתר:

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י הנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט”  והתכנים באתר הונגשו לרמת נגישות AA . תקן זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי שעוסק בתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.
  • בין היתר, הותקנו באתר אמצעי הנגישות הבאים: התאמה לדפדפנים – האתר נתמך ע”י הדפדפנים נפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.
  • באתר תוסף נגישות בצד המסך, לחיצה עליו מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה הבאים:
  • שינוי צבעי המסך למונוכרום, שינוי ניגודיות צבעים- "ניגודיות גבוהה" ו"תצוגה רגילה", הדגשת קישורים באתר, שינוי פונטים ל-3 גדלים ואפשרות חזרה לפונט רגיל.  
  • הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע”י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl”” ו "+” (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה
  • ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים "Ctrl” ו "-” (קונטרול ומינוס).
  • הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.
  • תמיכה בטכנולוגיות מסייעות – אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. כדי לוודא את נגישות תוכן האתר, האתר נבדק בתוכנת קרא מסך NVDA.

הבהרה:

אתר מאפיית אנג'ל ממשיך להתעדכן באופן שוטף, למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר הדורשים מאמצי הנגשה נוספים. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר את ממשק הנגישות, להוסיף, לעדכן ולשפר אותו ואת חלקיו, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר האפשרית, ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית. במידה ואיתרתם תוכן באתר אשר אינו מונגש, הנכם מוזמנים לפנות לממונה הנגישות ואנו נטפל בפנייתכם בהקדם. 
 

הסדרי נגישות לחנויות אנג'ל רשת בל ג.י.ר

סניף כתובת טלפון כניסה נגישה חניית נכים שירות לקוחות שרותים מונגשים מערכת שמע שילוט דלפקי קבלה הדרכה שילוט
מפעל ירושלים כנםי נשרים 1, ירושלים 02-6580572 כן לא מונגש אין כן כן כן כן כן
מפעל נתיבות רוזמן 1, ירושלים 08-9931111 לא לא מונגש אין שירותים כן כן לא כן כן
כנפי נשרים כנפי נשרים 7 02-6524078 כן לא מונש לא נדרש כן כן כן כן כן
שערי חסד קרן קיימת 26, ירושלים 02-5660374 כן לא מונגש אין כן כן כן כן כן
רמת שלמה חזון איש 44, ירושלים 02-5712876 לא לא מונגש אין לא נדרש כן כן כן כן כן
בית וגן הפסגה 17, ירושלים 02-6413412 כן לא מונגש אין כן כן כן כן כן 
בית שמש חטיבת הראל 3, בית שמש 02-9996807 לא לא מונגש אין כן כן כן כן כן 

פרסום הצהרת הנגישות:

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 6.08.2020